Haber:Fahri Gündüz 

Ahlatcı Çorum FK karşılaşmasında bulduğu son dakika golü ile yıllar sonra yeniden play-off heyecanı yaşayacak olan Boluspor’a iş insanı Abdullah Alemdar’dan destek geldi. Alemdar yaptığı açıklamada Boluspor’a ekonomik destek olmak için kampanya başlatılması çağrısında bulundu.

Trendyol 1.Ligteki temsilcimiz Boluspor, geçtiğimiz hafta Ahlatcı Çorum FK karşılaşmasında, bulduğu son dakika golü ile hem 3 puanı hem play-off biletini aldı. Yıllar sonra yeniden play-off heyecanı yaşayacak olan Boluspor’a Süper Lig yolunda destek olmak için iş insanı Abdullah Alemdar harekete geçti. Abdullah Alemdar yaptığı açıklamada, Boluspor’a ekonomik destek olmak adına tüm Bolu’da bir kampanya başlatılması çağrısında bulundu.

“KARINCA KARARINCA BOLUSPOR’A DESTEK VERELİM”

Polis evine baskın yapmıştı: Ünlü şarkıcı Kalben'i arkadaşı ihbar etmiş Polis evine baskın yapmıştı: Ünlü şarkıcı Kalben'i arkadaşı ihbar etmiş

Alemdar açıklamasında, “Boluspor’umuzla yıllar sonra Play Off’a çıkmanın heyecanını yaşadık. Bu başarıyı taçlandırıp şampiyon olarak Süper Lige çıkmanın tam zamanı. Bütün şehir kenetlenelim, hep birlikte karınca kararınca Boluspor‘a destek verelim. Rakiplerimizin çok büyük ekonomik güçlerini seferber ettiği bugünde, kırmızı-beyazlı ekibimizin başarılı olması adına bu katkıyı sadece Boluspor Başkanımız Savaş Bey ve yönetimine havale etmeyelim. Başta Sayın Valimiz olmak üzere, Belediye Başkanımız, kurumlarımız, iş adamlarımız, esnaflarımız, gençlerimiz, kısacası tüm Bolu halkı olarak bir kampanya başlatalım. Adını siz koyun, imzayı Boluspor atsın” ifadelerini kullandı.