Haber:Fahri GÜNDÜZ

Bir karşılaşması eksik olan İhtiyar Heyeti, Gençlikspor ile üçüncü karşılaşmasına çıktı. Geçtiğimiz hafta yaptığı hatayı tekrarlamak istemeyip maça da baskılı başladı. Arka arka bulduğu pozisyonlardan sonuç alıp maçta 1-0 öne geçti. Kalesinde golü gören Gençlikspor gecikmeden beraberlik golünü bulup skoru 1-1’e getirdi.

Beraberlik golüne rağmen oyundan düşmeyen İhtiyar Heyeti karşılaşmada 2-1 öne geçti. Çekişmeli başlayan karşılıklı goller ile devam eden maçta Gençlikspor bir kez daha beraberliği sağlayıp skoru 2-2 getirdi.

Kalesinde iki gol gören İhtiyar Heyeti çabuk toparlanıp oyunda üstünlüğü tamamen alarak farka giden skoru buldu. Beraberlik sonra rakip kaleye üç gol gönderen İhtiyar Heyeti üçüncü karşılaşmasını 5-2 kazanarak puanını 6 yaptı. İhtiyar Heyetinin bir maçı ertelenmişti.

Gecenin diğer maçlarında şu sonuçlar alındı

Traktör ters döndü. Yaşlı adam hayatını kaybetti... Traktör ters döndü. Yaşlı adam hayatını kaybetti...

Turnuvada Saat 22:00’de oynanan karşılaşmalarda ise Karaköy Kop Kadir Emlak maçını Karaköy Kop 8-2 kazanıp puanını 9 yaptı. Bir diğer karşılaşmada ise Gerede Çakırlar Deri Atlas Kırtasiye arasında oynanan maç ise 1-1.

Editör: Berfin MUTLU