Ligin tamamlanmasına az bir süre kalırken, Play-off’u zorlayan kırmızı beyazlı ekibimizde yara almak istemiyor. İstanbul’da Şampiyon Eyüpspor’a konuk olacak olan temsilcimiz sahadan en iyi sonuçla ayrılmak istiyor. Ligin bitimine az bir süre kala yakaladığı Play-Off şansını kaçırmak istemeyen Boluspor’da Eyüpspor maçı hazırlıkları da ciddiyet içerisin de devam ediyor. Kırmızı beyazlılar da son viraja girilirken, Teknik Direktör Yalçın Koşukavak taktiksel antrenmanların yanı sıra bir taraftan da sahaya çıkaracağı ilk 11’i arıyor.

Nefes almakta güçlük çekiyordu, ameliyatla sağlığına kavuştu! Nefes almakta güçlük çekiyordu, ameliyatla sağlığına kavuştu!

Karşılaşmaların zorluk derecesi ve rakip takım oyununa göre oyuncu tercihlerinde bulunan Teknik direktör Yalçın Koşukavak, oyuncularının tümüne oynayacakmışlar gibi hazır olun dedi.

Taktik antrenmanında teknik patron Koşukavak sık sık 11 tercihleri üzerinde dururken, zaman zaman oyunu durdurup futbolcularla bireysel analizlerini paylaştı.

Koşukavak futbolcularına yaptığı konuşmalarda, “Ben saha için bir şeyleri deniyorum. Saha içine bir şeyler yerleştirmek istiyorum. Onun için çalışma bozulmasın ve özgür oynayın. Kendinizi fazla hırpalamayın, antrenman amacına ulaşsın” diyerek de uyarılarda bulundu .

Kırmızı Beyazlı ekibimiz yarın yapacağı son çalışmanın ardından maç için İstanbul’a hareket edecek.