HABER MERKEZİ

Beşiktaş'ta Fernando Santos'la yollar ayrıldı! Yerine Serdar Topraktepe getirildi Beşiktaş'ta Fernando Santos'la yollar ayrıldı! Yerine Serdar Topraktepe getirildi

31 Mart Seçimleri öncesinde bir değerlendirme yapan MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hilmi Gültekin, MHP adaylarının secim çalışması için gittiği her yerde büyük bir teveccühle karşılandığını belirterek, "Dörtdivan Halkı uzun yıllar Dörtdivan'ı yöneten ancak Dörtdivan'ı yerinde saydıran mevcut siyasilerden kurtulmak istiyor. Dörtdivan'da hem belediyeyi hem de İl Genel Meclisi üyeliklerini kazanarak 3-0 yapacağız." dedi.

"MHP'li adayların hiç biri siyaseti bir geçim aracı olarak görmüyor" diyen Hilmi Gültekin, "Siyaset halka hizmet için yapılır, bu defa da aday olamazsam işlerim bozulur, biterim kaygısıyla ve kendi yakınlarını işe yerleştirmek, rant sağlamak amacıyla siyaset yapılamaz. Yapılırsa sonuç Dörtdivan'ın şu andaki durumu gibi olur. MHP'li adaylar hiçbir kişisel beklentileri olmadan memlekete hizmet sevdasıyla yola çıktılar." ifadelerini kullandı.

"31 Mart seçimleri Dörtdivan için köprüden önceki son çıkıştır." diyen Hilmi Gültekin sözlerini, "Vakti geldi Dörtdivan, beş yıl daha kaybetme" sözleriyle tamamladı.

Editör: Berfin MUTLU