Lig’de kritik haftalara giren Boluspor, Erzurumspor maçı için temposunu düşürmüyor. Kırmızı Beyazlılar Perşembe günü yine taktik ağırlıklı bir antrenman yaparak Erzurumspor maçı hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak çalışma öncesi saha ortasında oyuncularına etkileyici bir konuşma yaparak uyarılarda bulundu; “Play Off’u zorlamak isteyen iyi bir takım rakibimiz olacak, onun için dikkatli olun” dedi.

Koşukavak futbolcularına forma rekabeti ile ilgili de şunları ifade etti; “Ben herkese eşit mesafedeyim. Rakibe göre, oyuna göre forma veriyorum. Benim için herkes aynı, onun için herkes sahaya çıkacakmış gibi hazırlansın.” Koşukavak, maçta kimin oynayacağı konusunda ser verip sır vermedi. 

Aracından inerken kurşunların hedefi olan şahıs hayatını kaybetti Aracından inerken kurşunların hedefi olan şahıs hayatını kaybetti

Koşukavak, “Herkesin kulağı bende olsun, sahada istediklerimi yapın” talimatı verdi.

Boluspor bir buçuk saat süren antrenmanda önce ısınma ve 5’e 2, ardından maçın taktiği üzerinde durarak  çalışma yaptı. Kırmızı Beyazlı oyuncular antrenman öncesi aldıkları uyarıları saha içinde eğlenceli bir çalışma ortamında tempolarını yükseltmeye çalıştılar.

Editör: Mehmet Ali Atalay