Haber: Fahri Gündüz- Bülent Velioğlu 

Boluspor'da Çorum FK karşılaşması hazırlıkları devam ediliyor. Manisa Fk yenilgisini unutturmaya çalışan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, oyuncularına maça motive olmalarını söylüyor. 

Cumartesi günü final bir karşılaşma oynanacağını futbolcularına ifade eden Koşukavak, "Kazanıp bekleyeceğiz ben inanıyorum, hep birlikte başaracağız. Futbolun içinde kazanmakta var kaybetmekte. Biz buralara zor şartlarda geldik, bunu sizler başardınız yine başaracaksınız.

Aurora Enerji üç puanla tanıştı Aurora Enerji üç puanla tanıştı

Ligin güclü ekiplerinden biri olan Çorum FK ile her şeye rağmen zor bir karşılaşma oynayacağız arkadaşlar. Bizim ve onlar için de kolay bir maç  olmayacak, biz kazanıp bekleyeceğiz. Kazanmak sizin elinizde artık kafalarınızı kaldırın" dedi. 

Salı günü saat 15:30'da Çorum Fk karşılaşması için taktik analizli bir çalışma yapan temsilcimizde hazırlıklar devam etti. Kırmızı Beyazlı oyuncular alınan Manisa Fk yenilgisi etkisinde oldukları ve üzgün oldukları hala gözlenirken teknik ekip tüm oyuncularına bu karşılaşmayı unutmaları için adeta seferberlik ilan etti.