Kızılay Bolu Şubesinin kadın gönüllüleri, Anneler Günü kapsamında Yumrukaya ve Kuzuören köylerine ziyaret gerçekleştirdi.

"Metroya askılıyla binmesinler" demişti; Tuğba Ekinci jartiyerle sahneye çıktı! "Metroya askılıyla binmesinler" demişti; Tuğba Ekinci jartiyerle sahneye çıktı!

Gönüllü kadınlar, köyde sepet ören ve tarlada çalışan annelere yardım ederek, çay ikramında bulundu, onlarla sohbet etti.

Gönüllüler, çiçek hediye ettikleri köylü kadınların Anneler Günü'nü kutladı.Kızılay Bolu Şubesi Kadın Kolları Başkanı Ünsal Toylan, gazetecilere, bu sene merkez yerine köyde yaşayan annelerin gününü kutlamak istediklerini belirterek, "Annelerimiz, koşulsuz ve sınırsız sevgi, saygı, şefkat, sabır ve fedakarlık gibi en yüce duyguları ruhunda barındıran huzur ve mutluluğun anahtarıdır." dedi.

Toylan, annelerin en kıymetli varlıklar olduğunu dile getirerek, "Baş tacımız annelerimiz, bizi millet yapan değerlerimiz ile aile ve toplum hayatımızın temel taşıdır. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin günü kutlu olsun." diye konuştu.