Lig'de zor günler geçirdiği için sezonun en önemli maçına çıkan Boluspor, sahasında Alanyaspor’ u konuk etti. İlk yarısı çekişmeli ve karşı ataklarla geçen zorlu müsabakada takımlar bir birine üstünlük kuramadılar. İlk yarı 0-0 sonuçlandı. 
Karşılaşmanın ikinci yarısında oyunu daha çok isteyen ve Alanayspor kalesinde pozisyonlar bulan takım olan Boluspor arka arkaya ataklar geliştirdi. Karşılaşmada çok istediği gole ise orta sahada oluşan organize bir atakla kavuştu. Tolunay sağ tarafa attığı nokta pasta İsmail son çizgiye kadar indi. Penaltı noktasına doğru çıkardığı pasta gerilerden gelen  AMARA NMALE KEITA  sert bir vuruşla topu ağlara gönderdi. 1-0 
Golün ardından farkı açmak isteyen Boluspor, U19 takımı 85 dakikada penaltı kazandı. Penaltı atışını Tolunay kullanırken kaleci buna izin vermedi. Kaleciden dönen topu iyi takip eden İsmail sert bir vuruşla topu ağlara gönderirken Boluspor U19 ‘u 2-0 öne geçirdi. Karşılaşmada başka gol olmayınca sezonun en önemli maçını kazanan Boluspor U19 puanını 14 yaparken kümede kalmak için ümitlendi.

Sıcak haber bıçaklı kavga; yaralılar var.. Sıcak haber bıçaklı kavga; yaralılar var..

Editör: Havva AKÇA