İMZA Haberleri

İMZA haberleri ve güncel İMZA gelişmeleri, İMZA ile ilgili tüm video, İMZA fotoğrafları ve İMZA haberleri Bolu Takip Gazetesi sitemizde


Genel

Bolu Valiliği'nin öncülüğünde Mudurnu Kaymakamlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Hayırsever Ahmet Süreyya Astarcı arasında “Mudurnu Beyza Astarcı...

Genel

Süper Lig kulüpleri, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) olağanüstü seçimli genel kurula gitmesi için noter onaylı imza toplamaya başladı.

Genel

Lionel Messi'nin 13 yaşındayken Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete, 380 bin dolardan başlayan fiyatla açık artırmada satışa çıkacak.

Genel

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Belediyesi çalışanlarını ziyaret etti. 

Genel

Kastamonu'da öğrencilerle bir araya gelen Yazar Anıl Basılı, kitaplarını imzaladı.

Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugünkü programımızda imza, yıkım ve yapım dahil tüm aşamalarıyla İstanbul'da Yüzyılın Dönüşümü projemize start veriyoruz." dedi.

Genel

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile PTT arasında imzalanan protokole göre, akademik ve idari personel ile öğrencilerin kargoları indirimli taşınacak.

İlçe Gündemi

Bolu'nun Mengen ilçesinde "Mengen Park" ile "Kreş ve Gündüz Bakımevi"nin protokolü imzalandı.

Genel

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile Kazakistan Muhammed Haydar Dulati Taraz Devlet Üniversitesi arasında akademik iş birliği protokolü imzalandı.