Karabük Haberleri

Karabük haberleri ve güncel Karabük gelişmeleri, Karabük ile ilgili tüm video, Karabük fotoğrafları ve Karabük haberleri Bolu Takip Gazetesi sitemizde


Genel

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde yaşayan Ercan Gündoğdu, Ankara’da paraşüt kazasında hayatını kaybetti.

KARABÜK

KARABÜK (İHA) - Karabük’ün Safranbolu ilçesinde etkinlik, deney, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yer aldığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

KARABÜK

KARABÜK (İHA) - Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest'in ikincisinin Ekim ayında Ankara’da gerçekleşecek olması sebebiyle koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

KARABÜK

KARABÜK (İHA) - Karabük’te, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Ailemiz İstikbalimiz' temalı kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

KARABÜK

KARABÜK (İHA) - Başkent EDAŞ, Karabük’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2024 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini...

Genel

KARABÜK (İHA) - Karabük'te kaza ihbarına giden polisler, 'Trafik Haftası' dolayısıyla meşale, pasta ve mısır sürpriziyle karşılaştı.

Genel

KARABÜK (İHA) - Karabük’te Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Vali Mustafa Yavuz ve beraberindekiler, sürücülere lokum ve bilgilendirici broşür dağıttı.

Genel

KARABÜK (İHA) - Yenilikçi ve özgün tasarımlarla geleceğe ve teknolojiye öncülük eden Karabük Üniversitesi’nde “Biyomimetik akıllı yılanımsı robot” geliştirildi.

Genel

KARABÜK (İHA) - Karabük’te millet bahçesi yapımının devam ettiği şantiye alanında bir kişinin iş makinesinin kepçe kısmında yaptığı tehlikeli yolculuk...

Genel

KARABÜK (İHA) - Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bir apartmanın havalandırma boşluğuna düşen anne kedi ve yavruları itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Genel

KARABÜK (İHA) - Karabük’te geçirdiği iş kazası sonrası ağır yaralanan Beytullah Arık (31) 120 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

Genel

KARABÜK (İHA) - UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde ve Cittaslow kategorisinde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde hafta sonu hareketliliği devam ediyor.