Mengen Ak Parti İl Genel Meclisi Adayları, 1. Sıra Mustafa Nuri Gürsoy, 2. Sıra Arif İşeri’den meydana geliyor.

Türkiye’nin ilk ağaç müzesine bahar geldi Türkiye’nin ilk ağaç müzesine bahar geldi


Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Adayı Mustafa Nuri Gürsoy yaptığı açıklamada, şunları kaydetti. “Nasıl Gerçek Belediyecilik Ak Parti ise, Yerel Yönetimlerin bir diğer parçası köylerimizde de hizmetin adı Ak Partidir” dedi.


Ak Parti Mengen İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Gürsoy, “tecrübemi, deneyim ve il başkanlığı Genel Sekreterliğim sürecinde biriktirdiğimiz hizmete dair tüm paydalarımı, Mengen için seferber edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. ” diye konuştu.


Mustafa Nuri Gürsoy; “7/24 Mengen’imizin, İlçemizin, köylerimizin, muhtarlarımızın emrindeyim. Yapılan hizmetlerin, sorumluluğun ve aldığımız hizmet nöbetinin farkında olarak tüm tecrübe ve birikimimle köyüme, köylüme hizmetkâr olmaya talibim. Rabbim mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı.

2009-2014 yıllarında İl Genel Meclisi üyeliği yapan Mustafa Nuri Gürsoy, Mengen Lisesi Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Yöneticisi iken emekli oldu. Gürsoy, halen Ak Parti İl Genel Sekreterliği, Bolu Takip Gazetemizde köşe yazarlığı, televizyon ve spor yorumculuğu yapıyor.


 

Editör: Berfin MUTLU