HABER MERKEZİ - Yerel seçimler sonrası oy sayımlarına itiraz olmayan ilçelerde yeni seçilen Belediye Başkanları görevlerini devir almaya başladı.

Başıboş köpekler uyutulsun mu?  Bakın Bolu halkı ne düşünüyor... Başıboş köpekler uyutulsun mu? Bakın Bolu halkı ne düşünüyor...

Göynük’te kullanılan oyun bin 166’sını alarak %42.25 ile seçim yarışını önde tamamlayan CHP Göynük Belediye Başkan Adayı Ali Oral, Belediye Başkanlığı mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra bugün Göynük Belediye Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz ve çok sayıda vatandaşın katıldığı tören sonrası mevcut Başkan Ahmet Çankaya, Belediye Başkanlığı makamını CHP’li yeni Göynük Belediye Başkanı Ali Oral’a devir etti.

Yeni seçilen Başkana görevinde başarılarak dileyerek koltuğunu teslim eden Ahmet Çankaya’ya teşekkür eden Göynük’ün yeni Belediye Başkanı Ali Oral da törende yaptığı konuşmada kendisine destek veren Göynüklülere şükranlarını sunarken, önceki Başkan Çankaya’ya da ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.