''OYUN YOLUYLA ÖĞRENME EĞİTİMİ KURSU'' BAŞLADI ''OYUN YOLUYLA ÖĞRENME EĞİTİMİ KURSU'' BAŞLADI

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’yle Polis Başmüfettişliği’ne atandı. 2 yıl boyunca göre yaptığı Bolu’da, hem personeli hem de vatandaşlar tarafından sevilen Aksoy için veda yemeği düzenlendi.

 Bolu Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, polislerin hazırladığı video ile veda mesajı yayınladı. “Biz bu yerden gider olduk, kalanlara selam olsun” sözleriyle başladığı veda mesajında, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak görevlendirilen Sadettin Aksoy, 2 yıl boyunca görev yaptığı Bolu'daki görevine son verdiğini duyurdu.

“Olanda hayır vardır” diyerek önemli bir karar alarak yeni bir göreve atanmış olduğunu belirten Polis Başmüfettişi Sadettin Aksoy, "Dostluklarımız bakidir." diyerek ayrılığın ardından da güçlü bağların devam edeceğini ifade etti.

Aksoy, meslektaşları ve Bolu halkıyla geçirdiği süre boyunca emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Benim hakkım var ise personelim ve Bolu halkına helaldir. Sizler de içinizden geliyor ise hakkınızı helal edin” şeklinde duygusal bir ifade kullandı.

Emniyet Teşkilatı'ndaki önemine dikkat çekerek, devlet, millet ve Yüce Allah'a hesap vereceğini vurgulayan başmüfettiş, meslek yeminine bağlılık ve sadakatini her zaman koruyacağını vurguladı.

Aksoy, veda mesajını sonlandırırken, mesai ve silah arkadaşlarının hazırladığı duygusal kliple birlikte dostça veda etti.