HABER: FARUK ÇİDEM

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan ve Bolu’nun incisi olarak bilinen Gölcük Tabiat Parkı kar yağışıyla birlikte beyaz örtüyle kaplandı. Kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan ve kar kalınlığının 20 santimetreyi geçtiği tabiat parkı dondurucu havaya rağmen tatilcilerin ilgi odağı oldu. Fotoğraf tutkunlarının özellikle kış mevsimlerinde vazgeçilmezlerinden birisi olan Gölcük Tabiat Parkı’na gelen tatilciler karlı havada keyifli anlar yaşadılar. Göl çevresinde yürüyüş yapan, bol bol fotoğraf çektiren tatilciler eşsiz manzaranın tadını çıkardı.

Kar yağışının etkili olduğu Gölcük Tabiat Parkı’nda hava sıcaklıklarının eksi 5 derecelere kadar düşmesiyle park içerisindeki göl de buzla kaplandı. Tabiat parkının beyaz örtüyle kaplandığı kartpostallık manzaranın hayranlık uyandıırdı.

SUÇ MAKİNESİ KASA HIRSIZLARI YAKAYI ELE VERDİ! SUÇ MAKİNESİ KASA HIRSIZLARI YAKAYI ELE VERDİ!

Tatil için İstanbul’dan Gölcük Tabiat Parkı’na gelen Kadir Çetin, “Tatil için geldik. Burası gayet güzel. Ulaşım da rahat. Heryer bembeyaz. İnsanı rahatlatan bir yer. Manzara çok güzel. İnsanı rahatlatan bir yer” dedi.