Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından "Yangında, selde halkın kafasına çay fırlatan Cumhurbaşkanı; bu kez de 50 binden fazla canımızı kaybettiğimiz binlerce çocuğun hala kayıp olduğu deprem bölgesinde insanların tepesine oyuncak fırlatıyor. Böyle devam ederse siz de yiyeceksinz kafanıza oyuncağı. Hatırlarsınız.!!!" şeklinde yazdıktan sonra altında AK Partili Meclis Üyelerine çay fırlattığı görüntüleri paylaştı.

Özcan'ın bu tavrına sinirlenen AK Parti Milletvekili aday adayı Gökhan Aydın, "Tanju ÖZCAN bu videoyu neden bu kadar uzun tuttun ki? Yoksa aday olan işbirlikçilerin ve fanlarının listeye giremeyecek olması endişesini mi yaşıyorsun? Kimin PR çalışması bu? Artık bu oyunu bozmaya geliyorum. AK Partideki işbirlikçi ve fanlarınla tarih olacaksın.

İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ HAKAN ALPASLAN “SEÇİM DERDİ BİTTİ GEÇİM DERDİ BAŞLADI” İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ HAKAN ALPASLAN “SEÇİM DERDİ BİTTİ GEÇİM DERDİ BAŞLADI”

Bugünleri mumla arayacaksın Tanju ÖZCAN. Nasip olur da milletin vekili olursam bundan sonra ne liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a ne de AK Parti’me laf söyleyemeyeceksin.

Her Meclis toplantısında vekili olduğum Milletin sıralarında olacağım. Sirkini başına yıkmaya geliyorum. Andım olsun!" şeklinde sosyal medyadan paylaşım yaptı.