26 yaşındaki genç sırtından bıçaklanarak öldürüldü 26 yaşındaki genç sırtından bıçaklanarak öldürüldü

 Gezer ile Kazanma Fırsatı!
Fabrikamıza kazandırılan yeni çalışanlar, işe başladıktan sonra 6 ay boyunca kesintisiz çalışmaları durumunda, 6. ayın sonunda bir defaya mahsus olmak üzere 1 Asgari Ücret tutarında ödül kazanacak,
Referans olduğu kişinin 6 ay boyunca fabrikamızda çalışmaya devam etmesi durumunda, referans veren çalışan, 7. ayın sonunda bir defaya mahsus olmak üzere 1 Asgari Ücret tutarında ödül alacak,
 
Referans Ol Kazan!
Referans olduğunuz adayın iş başvuru formunda, referans kısmına mutlaka sizin isminizi yazması gerekmektedir. Referans kısmında ismi yazılı olmayan çalışanlar, bu ödülden yararlanamayacaktır.
 
Adayın işe başlamasının ardından, hem referans veren çalışan, hem de adayın İnsan Kaynakları departmanına, karşılıklı olarak mutabık kaldıklarına dair beyanda bulunmaları gerekmektedir.
 
6.ayın sonunda prim alıp işten ayrılan personel, tekrar işe başlaması durumunda ikinci bir defa ödül alamayacaktır
Bu yeni kampanya, Bolu Fabrika'nın büyüme hedeflerine katkı sağlarken, çalışanlarımız için de ek gelir elde etme fırsatı sunuyor. Referans vereceğiniz adaylarla bu fırsatı değerlendirin ve ödül kazanın!
İletişim ve Bilgi
Daha fazla bilgi almak ve kampanya hakkında detayları öğrenmek için İnsan Kaynakları departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.”

Kaynak: HABER MERKEZİ