DR. DUYGU AYGÜN BİBER HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Bayram dönüşü başladı, yollarda son durum Bayram dönüşü başladı, yollarda son durum

Gerede Devlet Hastanesi, anestezi alanında uzmanlaşmış Dr. Duygu Aygün Biber’i kadrosuna katarak hasta kabulüne başladı. Sosyal medya üzerinden yapılan duyuruda, “Hastanemize atanan anestezi uzmanımız Dr. Duygu Aygün Biber hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

DR. ESRA ARICAN GÖZ HASTALIKLARI UZMANI OLARAK GÖREVE BAŞLADI

Ayrıca, Gerede Devlet Hastanesi’ne katılan diğer uzman doktor ise Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Esra Arıcan oldu. Hastane, Dr. Arıcan’ın hasta kabulüne başladığını duyurarak, göz sağlığıyla ilgili hizmetlerin artık daha da güçlendiğini belirtti.

YENİLİKÇİ SAĞLIK HİZMETLERİ İÇİN GÜÇLÜ BİR KADRO

Gerede Devlet Hastanesi, bu yeni eklemelerle birlikte sağlık hizmetlerini daha geniş bir perspektifle sunma hedefinde ilerliyor. Yenilikçi anlayışı ve güçlü uzman kadrosuyla hastalarına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan hastane, bölge halkının beklentilerini karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Hastane yönetimi, bu güncellemelerin bölgeye daha kapsamlı ve etkin sağlık hizmetleri sunma konusunda önemli bir adım olduğunu vurgulayarak, hastaların memnuniyetini artırmayı hedefliyor. Gerede Medya Takip

Editör: Berfin MUTLU