Geredespor, geçen sezon elde ettiği başarıyla yüzleri güldürmüştü. Kulüp başkanlığını devralan Celal Uslu önderliğindeki Geredespor, Bolu Amatör Küme’yi namağlup birincilikle tamamlamış, baraj maçında ezeli rakibi Yeniçağaspor’u mağlup ederek Bölgesel Amatör Lig’e yükselmişti. Yeni sezon çalışmaları düzenli biçimde sürüyordu. İdari ve sportif kadro koordinasyon içerisinde transferleri birbiri ardınca patlatıyordu. Takım birkaç gün öncesinde kampa girerek antrenmanlara başlamıştı.

ULUSLARARASI TURNUVADAN 4 MADALYA ULUSLARARASI TURNUVADAN 4 MADALYA

Geçtiğimiz günlerde Geredespor’da dahili ve harici bir takım gelişmelerden rahatsız olan Başkan Celal Uslu, idari ve sportif yönetimin bulunduğu WhatsApp grubuna istifa etme kararı aldığını, yeni bir başkanın ve yönetimin belirlenmesi gerektiğini bildirdi. Bunun üzerine şok olan yöneticiler, birbiri ardınca istifa etti. Teknik Direktör Tarık Yurttaş ve ekibi de istifa etti.

Edinilen bilgiye göre futbolculara birkaç günlüğüne izin verilirken, Geredesporlu bir futbolcunun sosyal medya paylaşımından sonra idari ve sportif yönetimin istifa ettiği, futbolculara bir süreliğine izin verildiği iddiası güçlendi. İstifasını duyuran Geredespor’un başarılı Başkanı Celal Uslu, görev süresi boyunca yaşadığı zorluklara ve takımın başarılarına değinerek istifasını duyurdu. Başkanlık görevinden çekildiğini belirten Uslu, takımın geleceğini önemseyerek bu kararı aldığını açıkladı.

Celal Uslu geri dönüyor!

Geredespor’da sular iyice kaynamıştı. Yeni başkanın kim olacağı tartışmaları sürüyordu. Bu hararetli ortamda sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Gazetemiz Gerede İstifasını duyuran Geredespor’un başarılı başkanı Celal Uslu, göreve geri dönme kararı aldı. Geri dönme kararını da duyuran Başkan Uslu, takımın bugün itibari ile kampa alındığını belirtti.