GALİBİYETİN FOTOĞRAFI GALİBİYETİN FOTOĞRAFI

Geredespor ve Gerede Gençlik Merkezi’nin ortak projesi ile stadyumda örnek bir davranış sergilenecek. Pazar günü oynanacak olan Geredespor, Aladağspor karşılaşmasında Geredeli taraftarlardan izlemeye oyuncakları ile gelmesi konusunda ricada bulunuldu.

Geredespor’da afet bölgelerindeki çocuklar için güzel bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Geredespor Kulübü, Gerede Gençlik Merkezi ile ortak bir kampanyaya imza attı. Kulübün sosyal sorumluluk projelerinde de olacağını sık sık gündeme getiren Kulüp Başkanı Celal

Uslu Pazar günü oynanacak olan Geredespor, Aladağsporkarşılaşmasını izlemeye gelecek taraftarların karşılaşmaya oyuncaklarla gelmesi konusunda karar aldıklarını ifade etti.

Uslu, İlçe Gençlik Merkezi ile yaptıkları görüşme sonrasında karşılaşmaya Gerede’den gelecek taraftarların afet bölgelerinde yaşamını sürdüren çocuklar için sahaya oyuncaklar atılacağı söyledi.

Geredespor Başkanı Celal Uslu; “Sadece Geredespor taraftarı değil, Bolu’da bulunan tüm sporseverlerin bu kampanyaya destek olmalarını isterken, “Pazar günü güzel bir organizasyona imza atalım” dedi. Gerede Gençlik Merkezi Müdürü Elif Gülen’de örnek bir uygulama olacağını belirterek, depremzede çocukların çok mutlu olacağını ifade etti.

Çetin; “Bizde Geredespor’un başlatmış olduğu çocuklara oyuncak kampanyasına atkı, bere, eldiven ve oyuncak olarak katılacağımızı buradan bildirmek isteriz” dedi. Aladağspor kulübü Başkanı Tahir Çetin, yüzyılın felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyerek; “6 Şubat 2023 Pazartesi günü merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremler bölgede 11 ili etkisi altına almış olup depremin olduğu günden itibaren tüm dünya ülkeleri ve vatandaşlarımız can siparhane şekilde bölgeye yardım seferberliğine koşmuştur. Yüzyılın afetinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara acil şifa, geridekalanlara sabırlar diliyoruz” şeklinde konuştu.

“ATKI, BERE, ELDİVEN VE OYUNCAK OLARAK KATILACAĞIZ”

Çetin, Aladağspor Kulübü olarak başlatılan kampanyaya atkı, bere, eldiven ve oyuncaklarladestek vereceklerinin altını çizerek; “Afetin olması ile birlikte TFF tarafından ara verilen ligler 45 Mart itibariyle tekrar başlayacaktır. 5 Mart 2023 Pazar günü saat 12.00’da oynayacağımız Geredespor müsabakasında bizdeGeredespor’un başlatmış olduğu çocuklara oyuncak kampanyasına atkı, bere, eldiven ve oyuncak olarak katılacağımızı buradan bildirmek isteriz. Yaralarımızı birlikte saracağız. Omuz omuza” ifadelerine yer verdi.