BAL Ligine çıkmayı tesadüfe bırakmamak için lider temsilcimizi daha da güçlü hale getirmek isteyen Geredespor Kulüp Başkanı Celal Uslu, takımın play-offlarda etkin oyun sergileyebilmesi için kadrosunu güçlendirdi. Dardanelspor’dan Mustafa Coşkun, Taşkestispor’dan Ali Çakır, Bayburt Belediyespor’dan Batuhan Bayram, Başkent şafak FK’dan Kamil Buğra Ünal ve Boyabatspor’dan Tolga Değirmenci’yi kadrosuna ekleyen temsilcimiz Geredespor, play-off maçları öncesi şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Geredespor Kulüp Başkanı Celal Uslu; “Fairplay içinde inşallah güzel bir futbol izletiriz. Bolu ve ilçelerinde olaylar değil, güzel bir futbol ön planda olur, biz kendi taraftarımıza tahriklere kapılmayın, futbola odaklanın diye isteklerimizi belirttik. Tüm takımlara başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

FIFA duyurdu: Dünya Kupası'nın formatı değişti FIFA duyurdu: Dünya Kupası'nın formatı değişti

Başlayacak olan Akay Kardeşler Bolu 1. Amatör Küme Play-Off karşılaşmalarının kura çekimleri de tamamlandı. Kura çekimlerinde eşleşmeler belli olurken karşılaşmalar 5 Şubat Pazar günü oynanacak ilk karşılaşma ile start alacak. Karşılaşmalarda temsilcimiz Geredespor, Dörtdivanspor ile karşılaşacak.