Geredespor Bal liginde galibiyet serisine devam etti. Son haftalara kadar yarışın içinde olmak isteyen temsilcimiz konsantrasyonunu bozmak istemiyor. Sahasında taraftar desteğini arkasına alarak Eskişehir Yunusemrespor ilk dakikalarda üstünlüğünü kabul ettirmek istesede misafir ekip Eskişehir Yunusemrespor 8 dakikada Mustafa Doğan deblasmanda takımını 0-1 öne geçirdi. 

Kestiği ağacın altında kalan vatandaş öldü Kestiği ağacın altında kalan vatandaş öldü

Kalesinde şok golü gören  baskılı  bir oyunu tercih eden Geredespor rakibi karşısında 20 dakikada Mert Türkerileri beraberlik golünü kazandırdı.
Geredespor bu golün ardından Zafer Şensoy ile 28 dakikada skoru 2-1 yaparak soyunma odasına moralli gitti. 
Karşılaşmanın ikinci yarısında maçtaki üstünlüğünü bırakmayan Geredespor farkı açmak için gösterdiği cabadan sonuç aldı. Karşılaşmada 56. dakikada Celal Aras skoru 3-1 getirdi. Tamamen rahatlayan Geredespor 77. dakikada Fırat Kaya skoru 4-1 yaparak maçında sonucunu tayin etti. 

Uslu Mücadeleye Devam Ediyoruz 
Karşılaşma sonunda açıklamalarda bulunan Geredespor kulip Başkanı Celal Uslu şunları ifade etti. Güzel bir sonuç aldık oyuncularımızı teknik heyetimizi kutluyorum. Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz önümüzde daha çok maç var Gerede’ye layık bir takım yaptık  Gerede’nin adını duyurmaya devam edeceğiz şampiyon oluruz olmayız ama biz Bal liginde devam etmek istiyoruz bu galibiyet camiamıza hayırlı olsun dedi.

Editör: Berfin MUTLU