Kulüp Başkanı olduğu günden bu yana maddi ve manevi anlamda başarılı bir performans sergileyen Başkan Celal Uslu da kupa töreninin ve kutlamaların tadını doyasıya çıkardı.

SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜ GÜLER’E ZİYARET SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜ GÜLER’E ZİYARET

“Amatör Kümeyi silip süpürdük “

 Futbolcularla ve yönetimle arasının son derece yakın olduğu bilinen Başkan Uslu; ”Bu memleket bundan çok daha iyisini de hak ediyor. Bugün hakkımız olan kupamıza kavuştuk. Evet, açıkçası Amatör Kümeyi silip süpürdük diyebiliriz. Hemen hemen tüm maçları bileğimizin hakkıyla, iyi oynayarak kazandık. Bizler yönetim kurulu ve bendeniz başkan olmak üzere işin idari yanını iyi planladığımızı ve uyguladığımızı düşünüyorum. İşin saha içi boyutuna gelince; futbolcularımı ve teknik ekibimi canı gönülden tebrik ediyorum. Onları seviyorum ve takdir ediyorum. Sezon boyunca ciddi bir çalışma performansı koydular ortaya. Yeri geldi birlikte sevindik yeri geldi üzüldük, sinirlendik. İşin sonunda rekor bir başarı ortaya koyuldu. Şimdi inşallah Yeniçağaspor’u Play Out’ta devirip BAL Ligi serüvenine başlayacağız. İnancımız tam” şeklinde konuştu.

“Gün birlik günü, kenetlen Geredeli; takımının yanında ol!”

Geredespor Sportif Direktörü Gökhan Bartık ise son derece huzurlu, mutlu ve gururlu hissettiğini belirterek; ”8 ay önce göreve geldiğimde ilk hedefimiz olan Bolu Amatör Şampiyonluğunu Allah’a Şükürler olsun ki kazanmış bulunmaktayız. Asıl hedefimiz olan BAL Ligi için 7 Mayıs Pazar günü oynayacağımız bir final maçı kaldı. Herkes emin olsun ki teknik ekibimiz ve futbolcu kardeşlerimizin zafere ulaşacaklardır, asla şüphem yoktur. Son ana kadar savaşacaklardır, mücadele edeceklerdir; hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gün birlik günü, kenetlen Geredeli; takımının yanında ol!” dedi.

HABER: İlhan DURAK