Bakın Gerede yollarının neresindeki çalışmalar neticesinde sürücülere uyarı yapıldı:

Bolu-Yeniçağ-Gerede yolunun 54. km’sinde Taş Duvar Yapım çalışmaları nedeniyle,

Gerede-Yeniçağ-Bolu istikametinde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

AŞÇILIK LİSESİNE ÖNEMLİ BELGE AŞÇILIK LİSESİNE ÖNEMLİ BELGE

Gerede-Kızılcahamam- Kahramankazan- Ankara yolunun 39-41. km’leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun her iki yönünde sağ şeritlerde daraltma yapılarak, trafik 2 şer şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Mengen-Yeniçağa yolunun 24.km’sinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikametinde trafik tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Havalimanı Ayr.-Çubuk-Şabanözü yolunun 15-25.km’leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve kazı çalışmalarından dolayı mevcut yola taş, kaya, toprak düşme riskine karşı dikkatli seyretmeleri gerekiyor.

140-06 Ankara-Çankırı yolunun 15-17.km’leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve kazı çalışmalarından dolayı mevcut yola taş, kaya düşme riskine karşı dikkatli seyretmeleri gerekiyor.

200-13 Ankara Çevre Otoyolu Ayrımı-Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km’leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara istikametlerinde şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2’şer şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

765-08 Kırıkkale-Kırşehir yolunun 24-28.km’leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Kırıkkale-Kırşehir istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanıyor.

81-50 Düzce Otoyol Bağlantı yolu Ayrımı-Gölyaka yolunun 2+850-5+100 km’leri arası heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım İçmeler Köyü içerisinden eski yoldan sağlanıyor.

HABER:Gülsevim AYDIN