Motosiklet ile otomobil çarpıştı: 1 ölü Motosiklet ile otomobil çarpıştı: 1 ölü

(HABER MERKEZİ)

AK Parti-Mustafa Allar

AK Parti’den aday olan mevcut Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede çarşısındaki esnafı ziyaret ederek Yerel Seçimler için destek talep etti. İki dönemlik başkanlık sürecinde gerçekleştirdiği icraatları anlatan Allar, gelecek dönem için planladıklarından bahsetti. Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve Meclis Üyesi Adayları da Allar’a eşlik etti.

MHP-Mustafa Çiçek

MHP cephesinde ise Başkan Adayı Mustafa Çiçek ve Meclis Üyesi Adayları, kurum ziyaretlerine ağırlık verdi. Gerede’deki çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret eden MHP heyeti, Yerel Seçimler için destek istedi. Çiçek, misafirperverliklerinden dolayı kurum personellerine teşekkür ederken, seçimi kazanmaları halinde yapılacak çalışmalardan da söz etti.

BBP-Akif Allar

BBP cephesinde ise Başkan Adayı Akif Allar ve Meclis Üyesi Adayları, Gerede Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmeleri ziyaret etti. Yerel Seçimler için destek sözü alan BBP heyeti, seçim zaferi halinde gerçekleştirecekleri projelerden bahsetti. Bir araya gelen BBP heyeti, birlik ve beraberlik mesajı verdi. İlçe Başkanı Eyüp Yalçın ve Meclis Üyesi Adayları da Akif Allar’a eşlik etti.

Gerede’de yaşanan bu seçim hareketliliği, yerel seçimlere olan ilgiyi artırırken, adayların çalışmaları da büyük bir dikkatle takip ediliyor.

Editör: Berfin MUTLU