Gerede Belediyesi, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü, Gerede İl Sağlık Müdürlüğü ve Gerede Devlet Hastanesi organizasyonunda gerçekleştirilen “Ara Tatilde Sünnet Şöleni” etkinliği Gerede Devlet Hastanesi’nin sünnet polikliniğinde düzenlendi.

Gerede ilçesinde gerçekleştirilen “Ara Tatilde Sünnet Şöleni” etkinliği ile çok sayıda çocuk sünnet yapıldı. Aileleri yalnız bırakmayan protokol üyeleri sünnet sonrası çocukları hastanede ziyaret ederek hediyeler takdim etti.

Ramazan başlıyor! Bu yıl 29 gün sürecek Ramazan başlıyor! Bu yıl 29 gün sürecek

Çocukları ziyaret ederek tebrik eden Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan yaptığı konuşmasında; “Bugünün kahramanı sevgili çocuklar bugün hayatlarında önemli bir dönüm noktasını gerçekleştirdiler. Ayrıca bu programı düzenlediği için Gerede Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Gerede İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gerede Devlet Hastanesi Başhekimliğine ve bu programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise ziyaretinde şu ifadelere yer verdi: “Çocuklarımızın en güzel gününde yanlarında olduk. Sünnet organizasyonunun birinci gününde çocuklarımızı, ailelerini ve yakınlarını ziyaret ettik. Ailelerimiz etkinlikten dolayı memnuniyetlerini ilettiler, bizlerde yerel yönetim olarak son derece mutlu olduk. Çocuklarımızın sağlığına en az aileleri kadar kıymet veriyoruz. Sünnet olan çocuklarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Rabbimden bahtlarının açık olmasını niyaz ediyorum. Rabbim bu mutlu gün gibi yavrularımızın mürüvvetlerini de nasip eylesin. İl Sağlık Müdürümüze, İlçe Sağlık Müdürümüze, Başhekimimize, Hastane yönetimine, doktorlarımıza, hemşirelerimize ve tüm hastane çalışanlarımıza şükranlarımı sunar, Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.