Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı tarafından Gerede İlçe Başkanlığına Veysel Türker görevlendirildi. Uzun zamandır Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Mehmet Çetintaş’a, İl Başkanı Cihan Özkalem tarafından emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

GEREDE’YE 150 KİŞİNİN İSTİHDAM EDECEĞİ 200 MİLYONLUK YATIRIM GEREDE’YE 150 KİŞİNİN İSTİHDAM EDECEĞİ 200 MİLYONLUK YATIRIM

Görevi devir alan yeni başkan Veysel Türker yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Güzel memleketimin, kıymetli insanları. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin tensipleriyle Bolu Ülkü Ocağı Başkanı Cihan Özkalem beyefendinin takdirleriyle Gerede Ülkü Ocakları Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Tarafımıza gösterilen bu güvene sonuna kadar layık olmaya çalışacağız. Ülkü Ocaklarının misyonu doğrultusunda; başta vatan ve millet sevgisi olmak üzere ilime ve bilime dayalı çalışmalar düzenleyip kıymetli gençlerimizin faydalanması sağlanacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır, bu yarışta isimlerin önemi yoktur. Önemli olan bayrağı en yüksek noktaya taşımaktır. Türkmen Beyi bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten devraldığı emanetlerinden bir tanesi olan Ocağımızda, devir aldığımız bayrağı alnımızın akıyla taşıyabileceğimiz en yüksek yere taşımayı, memleketimize güzel hizmetlerde bulunmayı Rabbim bize nasip etsin. Tebrik dileklerinde bulunan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Bu şanlı bayrağı layıkıyla taşıyıp bizlere emanet eden Mehmet Çetintaş başkanıma da emeklerinden dolayı teşekkür ederim” sözlerine yer verdi. Gerede ile birlikte Mudurnu’da da ülkü ocakları ilçe başkanlığında değişiklik yaşandı.