İlk olarak Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya Bölge Müdürü Mahmut Şentürk ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 14 Orman İşletme Müdürünün katıldığı bir toplantı düzenledi.

Ordu ile Netanyahu arasında "taktiksel ateşkes" anlaşmazlığı: Bu asla olmayacak Ordu ile Netanyahu arasında "taktiksel ateşkes" anlaşmazlığı: Bu asla olmayacak

Toplantıda, bölge müdürlüğünün 2024 yılı program ve gerçekleşmeleri ile bölge müdürlüğünde yürütülen ormancılık faaliyetleri hakkında Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'ten bilgi aldı. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya genel konularda değerlendirmelerde bulunarak toplantıya katılan personel ile bir süre sohbet etti. Toplantıya katılan personele teşekkür eden Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya programların tasarruf tedbirleri genelgesi çerçevesinde ödenek aşımına mahal vermeden yılı içerisinde tamamlanmasını istedi. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya başarı ve iyi niyet dileklerinin ardından Bolu'dan ayrıldı.

Haber Merkezi

Editör: Havva AKÇA