Tual'ın Tiryakinim şarkısını yeniden yorumlayarak çok konuşulan Bayhan, Bebek'te objektiflere yakalandı.

'SAHALARA DÖNDÜM'

44 yaşındaki şarkıcı, "Tiryakinim parçası çok iyi gidiyor, uzun süredir hazırlanıyordum. Yeni parçalar da gelecek, bir daha ara vermemek suretiyle sahalara geri döndüm. Artık şarkı söylemek istiyorum, eleştirilere de dikkat ediyorum" demişti. Bayhan Gürhan, geçtiğimiz günlerde modacı Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalına konuk olmuş ve açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

Çocuk migreni araştırmasına uluslararası bilim ödülü Çocuk migreni araştırmasına uluslararası bilim ödülü

'EN BÜYÜK HATAM'

Şimdilerde TikTok hesabından sık sık canlı yayın açarak izleyicilerine konser veren isim katıldığı evlilik programı hakkında: "Hayatımın en büyük hatasıydı, o dönem bir dizi çekiyorduk yapımcıların tavsiyesi ile reklam amaçlı gittim, tamamen sahte, tamamen kurgu üzerine bir program. Girdiğim günden sonra kurtulmak için çok uğraştım. Bu da böylece benim en büyük hatam olmuş oldu" demişti.

GÖRÜNTÜ VERMEK İSTEMEDİ

Otopark görevlisi ile tartıştığı görüntülenen Bayhan, beklenmedik hareketler sergiledi. Durumu kayda alan gazetecileri gören Bayhan, bu kez yanındaki arkadaşını muhabirlerin yanına gönderip görüntüleri silmelerini istedi.

ÖZÜR DİLEDİ

Milliyet Cadde'den Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Bayhan arbedenin ardından aracına binip park eden şarkıcı, bir mekana girdi. Dönüşte basın mensuplarının yanına gelerek röportaj veren Bayhan, "Bence yanlış anlaşılma oldu. Ben otoparka girerken işlerini yapıyorlardı ama ben anlamadım muhabir olduklarını.Hakkınızı helal edin. Olağan şeyler, bilmiyordum gerçekten. Biz hiç bir zaman gazetecileri gördüğümüz anlarda sohbet etmekten çekinmeyiz." diyerek özür diledi.

Kaynak: Haber Merkezi