Futbola alt yapısından yetiştiği, formasını giydiği ve teknik direktörlüğünü yaptığı Altay’a karşı Boluspor’un başında çıkmaya hazırlanıyor. Koşukavak için her yönüyle zorlu bir karşılaşma olacağa benziyor.

Uzun yıllar Büyük Altay’ın formasını giyen, kalesini koruyan, şampiyonluk yaşayan Koşukavak, eski  takımına karşı rakip olacağı içinde bir hayli heyecanlı. Altay’ın küme düştüğü içinde burukluk yaşayan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak profesyonellik gereği maça konsantre olmaya çalışıyor. 

Trendyol 1.Lig’den haftalar önce küme düşmesi kesinleşen Altay’ı sahasında konuk etmeye hazırlanan Boluspor’da kırmızı beyazlı oyuncular maça motive edilmeye çalışılıyor. Karaçayır’da Teknik Direktör Yalçın Koşukavak kuralları üst seviyeye çıkarılırken  rakibin durumundan dolayı  seferberlik ilan edildi.

MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN PİYANO KONSERİ MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN PİYANO KONSERİ

Karaçayır’da Perşembe sabahı yapılan antrenmanda ciddiyet elden bırakılmazken  taktik çalışmalarına önem verildi. Her hafta rakibe göre oyuncu tercihleri konusunda forma dağıtan deneyimli teknik adam taktik çalışmalarında ilk 11 için yine ser verip sır vermedi. Tüm oyuncuları oynayacakmış gibi hazır olmaları yönünde taktik antrenmanı yaptırdı.

-Bülent Velioğlu-