Yürüyüşün ardından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen program, manevi bir atmosferde ilerledi. Gerede Merkez Kur’an Kursu Müdürü Bünyamin Özçiftçi’nin Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan etkinlikte, Gönüllü Gençlik Lideri Hatice Gökağaç basın açıklaması yaptı. Ardından Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Mehmet Şimşek, katılımcılara duygu dolu konuşmalarla seslendi. Program, Gerede’nin kanaat önderlerinden Hafız Kemal Halıcı’nın yaptığı dua ile sona erdi.

Katılımcılara teşekkürlerini sunan organizasyonun katkıları için Manevi Danışman Fatih Mehmet Özdeğirmenci’ye, mesai arkadaşlarına, Gençlik Merkezi Müdürlüğü’ne, Sivil Toplum Kuruluşları’na, Belediye Başkanlığı’na, Tab Reklam Vedat Güler’e, katılım sağlayan öğrencilere, cami görevlilerine ve halka teşekkür edildi.

Mengen Aşçılık İle Turizm Otelcilikte, önemli konferans Mengen Aşçılık İle Turizm Otelcilikte, önemli konferans

Geredeli İshakbey Öğrenci Yurdu Müdürü Gürol Altun, “Programın başlangıcından sonuna kadar yanımızda olan emniyet teşkilatımıza da hasseten şükranlarımı sunuyorum” dedi. Manevi Danışman Fatih Mehmet Özdeğirmenci ise katılımcılara hitaben, “İslam dünyası bir ve beraber olduğu müddetçe kimse dünyada zulüm yapamaz. Bu zalimler güçlerini İslam dünyasının dağınıklığından ve bir olmamasından almaktadır” şeklinde konuştu. Gerede Medya Takip

Editör: Elif Erdoğan