Süper Lig’de 17 Mart 2024 tarihinde oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçına taraftar terörü damga vurdu. Kritik deplasmandan 3-2’lik galibiyetle ayrılan Fenerbahçeli futbolcuların yeşil sahada üç puanı kutladığı sırada, sahaya maskeli bir taraftar atladı. Futbolculara ve teknik ekibe saldıran maskeli taraftarın ardından çok sayıda taraftar sahaya atladı. Güvenlik önlemlerinin yetersiz kaldığı Paparapark Stadyumu’nda futbolcular, teknik heyet ve sahaya inen taraftarlar arasında arbede yaşandı.

Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu

LİGDEN ÇEKİLME KARARI MASADA

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzon’da yaşanan olaylar sonrası Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapma kararı aldıklarını duyurmuştu. Ligden çekilme ihtimali de dahil olmak üzere camiada alınacak aksiyonun belirleneceği tarihi kongre için üyelere salt çoğunluğu sağlamaları için çağrı yapıldı.

TELE1 TARİHİ KONGREYİ TAKİP EDİYOR

Fenerbahçe’nin, kritik kararları değerlendireceği tarihi kongre bugün yapılacak. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek olan olağanüstü konreyi, TELE1.com.tr Egehan Erkün anbean takip ediyor…

Haber Merkezi 

Editör: Berfin MUTLU