Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı şu şekilde kutladı; “Bugün, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu anlamlı gün vesilesiyle, insanlığın sağlık alanındaki kahramanları olan tüm hekimlerimizi ve sağlık çalışanlarımızı en içten duygularla selamlıyoruz.

Tıp, insanlığın en kutsal mesleklerinden biridir. Sağlık çalışanları, gece gündüz demeden insanların sağlığı için özveriyle çalışmaktadır. Hastalıklarla mücadele etmek, insanların hayatlarını kurtarmak ve sağlıklarını korumak için büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimiz, gerçek birer kahramandır.

Bolu'muzda da sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak, vatandaşlarımızın sağlık sorunlarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Sağlık altyapısını güçlendirmek, hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın çalışma koşullarını iyileştirmek için gereken adımları atmaya kararlıyız.

14 Mart Tıp Bayramı, sağlık sektöründe çalışan herkesin önemini bir kez daha hatırlatmakta ve onlara minnettarlığımızı sunmaktadır. Bu vesileyle, tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık dolu günler diliyorum” dedi.

Münih'te teknik koltuğa iki isim ön plana çıkıyor Münih'te teknik koltuğa iki isim ön plana çıkıyor

Editör: Berfin MUTLU