Başkan Gayret’in yeni yeni yönetiminde Abdullah Güler, Ahmet Apaydın, Nazım Gökdaş, Muharrem Eker yer alırken, Denetim Kurunda ise Necdet Göktaş ve Ahmet Muratoğlu yer aldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği genel kurula Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, TESKOMB Genel Başkan Vekili 5. Bölge EKK Bölge Birliği Başkanı Ertan Taşlı’nın yanı sıra Bolu ve ilçelerinden çok sayıda STK başkan ve yöneticileri ile siyasi parti temsilcileri katılım sağladı.

Tek liste ile başkanlığı Vahdettin Baygın’dan devir alan Tahir Gayret, S.S. Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 56’ıncı yeni başkanı oldu. Gayret, sağlık sorunları münasebetiyle yeniden aday olmayan Vahdettin Baygın’a da teşekkür ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

TARIMSAL DESTEKLEME ÖDEMELERİ BAŞLADI TARIMSAL DESTEKLEME ÖDEMELERİ BAŞLADI

Genel kurul sonrası değerlendirme yapan Başkan Gayret şu ifadelere yer verdi: “S.S. Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulunu bugün çok sayıda kooperatif üyesinin katılımıyla gerçekleştirdik. Uzun yıllar kooperatifimizde Başkanlık yapan can dostum, abim sayın Vahdettin Baygın’ın sağlık sorunları münasebetiyle yeniden aday olmadığı divan başkanlığını TESKOMB Genel Başkan Vekili 5. Bölge EKK Bölge Birliği Başkanı Sayın Ertan Taşlı’nın yaptığı genel kurulumuzda Başkan yardımcılığı görevimi hazirunun desteği ve taktirleriyle bu günden itibaren başkan olarak devam edeceğim. Seçimimize katılan tüm haziruna ve çok değerli Kaymakamıza, Belediye Başkanımıza, bizleri onurlandıran Ticaret Odası Başkanıma, 5. Bölğe Koop. Başkan ve yönetimlerine oda başkanlarıma ve yönetim kurullarına, ilçemizin kurum ve kuruluşların yetkililerine, siyasi parti temsilcilerine, basın mensuplarına, katılım sağlayamayıp mesaj gönderen tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunar, yeni dönemde yönetim ve denetim kurulu üyelerimle her zaman olduğu gibi çalışmalarımıza sizlerden alacağımız güç ve destekle devam edeceğimizi bilmenizi ister, hayırlara vesile olmasını temenni eder şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verdi.