Acılı aile vefat haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Merhume Hatice Erdoğan, 05 Mart 2024 Pazartesi günü Gerede merkez Yeni Caminde kılınacak öğlen namazından sonra Afşartarakçı köyü mezarlığına defin edilecek.

Aile vefat haberini şu şekilde duyurdu: “İlçemiz esnaflarından Erdoğan Kardeşlerden Fahrettin Erdoğan’ın eşi, Rıdvan Erdoğan, Nurten Yılmaz ve Neriman Çatladı’nın anneleri, Cumhur Çatladı, Fahrettin Yılmaz ve Adile Reyhan Erdoğan’ın kayınvalideleri, Kemal Erdoğan’ın ablası, Adnan Erdoğan, Fatma Demir ve merhum Şerife Muratoğlu’nun teyzesi, Cemal, Celal, İlhami, Erol, Zehra ve Mustafa Erdoğan’ın yengeleri Hatice Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi Yeni Cami’de kılınacak öğlen namazından sonra Afşartarakçı köyü mezarlığına defin edilecektir” ifadelerine yer verildi.

Erdoğan ailesi ayrıca; “Bu acılı günümüzde uzaktan yakından gelip bizleri yalnız bırakmayan, gelemeyip mesajla yada arayarak taziyelerini sunan tüm akraba eş dost yakınlarımıza arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Allah hepinizden razı olsun. İyi ki varsınız.” ifadelerine yer verdi.

Bizde BoluTakipGazetesi ailesi olarak Merhume Hatice Erdoğan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Haber Merkezi

Kestiği ağacın altında kalan vatandaş öldü Kestiği ağacın altında kalan vatandaş öldü

Editör: Berfin MUTLU