OTOYOLLARA ÇELİK KORUMA! OTOYOLLARA ÇELİK KORUMA!

11 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen Galatasaray Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda Dursun Özbek'in başkanlığa seçilmesinin ardından Erden Timur Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapmaya başlamıştı.

Görevde olduğu süre boyunca iki yıl üste üste şampiyonluk sevinci yaşayan Erden Timur düzenlediği basın toplantısında Galatasaray'daki görevlerinden ayrıldığını duyurduErden Timur'un açıklamaları şu şekilde:


"Kolay bir basın toplantısı olmayacak tabii. Elimde olmayan nedenlerden dolayı 1 aydır, belki 1 ayı daha geçkindir gündemi meşgul ettiğim için kamuoyundan özür diliyorum. Ben şampiyonluktan 1-1.5 ay önce başkanımıza konuyu ilettim. Yönetim listesi verilmeden önce, yönetimde olmamla ilgili kendi talebini iletince, yakın çevreme de söylüyorum, o zaman ilettim. Şampiyonluk yarışı olduğu için bunu o an söylemek mümkün değildi. Bir şampiyonluk yarışı vardı, Florya'yı herhangi bir şekilde etkilememek gerekiyordu. Sportif A.Ş'deki görevimiz devam ediyor demek durumundaydık."

Yazılı açıklayacaktım"


"Sonrasında da şampiyonluğu kutlama sevinci vardı. Ona da limon sıkmak istemedim. Yazılı açıklayacaktım cuma günü. Perşembe günü başkan liderliğinde transfer toplantısı oldu. Onun akabinde acil bir konu da konuşuldu, takip ettiğim sponsorluk meselesi vardı. Hemen yazılı bir şey yapmayayım dedim. Akabinde basın toplantısı yapmaya karar verdim."


Haber Merkezi 

Editör: Berfin MUTLU