'İnadına Aşk', 'Bay Yanlış', 'Erkenci Kuş', 'Dolunay' gibi dizilerde boy gösteren oyuncu Can Yaman, Türkiye'deki kariyerini bırakıp İtalya'da yaşamaya başlamıştı. Oyunculuğa orada devam eden Yaman, magazin gündeminde halen adından söz ettirmeyi başarıyor.

VİRAL OLMUŞTU

Aylar önce bir otomobilin içinde olan ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen bir hayranının telefonunu alıp fırlatmıştı. O anlar başka biri tarafından videoya alınmıştı. Can Yaman'ın bu hareketi sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

"SİZE ORADAN NE OLUYOR?"

Can Yaman görüntüler gündem olunca sert ifadeler kullanarak bir açıklama yapmıştı; "Benim hayranlarımla aram çok iyi, hatta o kadar iyi ki o bile zamanında rahatsız etti sizi, problem hayranım olmayan hayran adı altında tacizci terbiyesizlerle" diyerek hayranlarıyla olan bir görüntüsünü paylaşmıştı.

Bolu'da alkollü sürücü ortalığı birbirine kattı Bolu'da alkollü sürücü ortalığı birbirine kattı

1 MİLYON EURO TEKLİF!

Dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelen Can Yaman'a Dubaili bir aileden olay bir teklif geldi. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre; Dubaili bir aile, hayranı oldukları Can Yaman’la tanışıp yemek yemek için 1 milyon euro teklif etti.

REDDETTİ!

Son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çeken Yaman, kendisine gelen servet değerindeki teklifi reddetti. haber merkezi

Editör: Berfin MUTLU