Devlet bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için Ziraat Bankası ve Vakıfbank yeni bir kredi paketi açıkladı. 2 Kamu Bankası tarafından başlatılan bu yeni kampanya ile birlikte kamu bankaları yapmış oldukları Kredi başvurularını hemen aynı gün içinde değerlendirmeye alarak Kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyacı olan vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde ödemeleri belirli şartlara göre hızlı bir şekilde kişilerin IBAN numarasına ve hesap numarasına yatmaktadır.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirilen bu yeni nakit kredi ödemesinde başvuru şartlarına uygun olan kişiler 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu hemen olacak ve ihtiyaç kredisi olarak hesaplarınıza doğru bir şekilde 50.000 TL'ye kadar ödeme yatacaktır.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu yeni nakit kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte Kredi verirken aynı zamanda borç kapatma kredisi imkanı da sağlamaktadır. sigortalı olarak çalışan ve emekli olan her vatandaşın kredi için başvurularını bu iki kamu Bankası üzerinden yapmaları durumunda değerlendirmeler şube etkisinde olacak ve ihtiyaç kredisi ödemesi olacak olan vatandaşlar şubeye etkisi olayı ile birlikte bu kredileri hesaplara yatırarak kullanacaktır.