Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma” Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma”

Göreve geldiği günden itibaren vereceği her kararda Boluluların sesini ve hayallerini ön planda tutacağına söz veren Demirkol, kampanya sürecinde bütün Bolulu vatandaşlara ulaşmaya çalıştığını kaydetti. 
Bu kutlu şehir için yepyeni bir sayfa açma noktasında Bolulu vatandaşlardan desteklerini talep eden Demirkol, teşekkür videosunda şu ifadeleri kullandı;
“Kıymetli hemşerilerim, sevgili dostlarım, komşularım. Bugün karşınızda dolu dolu minnet ve tevazu ile duruyorum. 31 Mart yerel seçimlerine hazırlık sürecimiz boyunca bize zaman ayırdığınız için ilginiz ve alakanız sebebiyle her birinize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin desteği, sevgi dolu kalpleriniz ve gülen yüzleriniz bu kampanyadaki en önemli gücümüz oldu. Bana duyduğunuz güven beni ziyadesiyle onurlandırdı. Bununla birlikte bu kampanya döneminde tüm hemşehrilerimize ulaşmaya çalıştım. Hepinize hizmet etme konusundaki kararlılığımın sarsılmaz olduğunu bilmenizi isterim. Birbirinden değerli siz hemşehrilerimin hikayelerini, umutlarını ve özlemlerini hafızamda taşıyacağımın sözünü veriyorum. Yarın şehrimizin geleceği ile ilgili en önemli kararı sizler vereceksiniz. Seçimlerle birlikte bu şehri birlikte yönetmek için sizlerin oy ve desteklerini bekliyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren vereceğimiz her kararda sizin sesinizi ve sizin hayallerinizi ön planda tutacağımıza söz veriyorum. Haydi Bolu! Şimdi el ele verelim, bu kutlu şehir için yepyeni bir sayfa açalım. Emin olun Bolu kazanacak, hiç kimse kaybetmeyecek.”

Editör: Havva AKÇA