Haber: Havva Akça - Bengisu Eyüboğlu 

MHP bayramlaşma töreni düzenledi MHP bayramlaşma töreni düzenledi

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, öğlen saatlerinde Mustafa Çizmecioğlu Anadolu Lisesi'ne giderek oyunu kullandı. Başkan Adayı Demirkol’a eşi ve çocuklarıda eşlik etti. Oy kullanmadan önce vatandaşlarla selamlaşan Demirkol, 1208 nolu sandıkta oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu.

Demirkol, Bolu’nun hizmete kavuşmasını temenni ederek  “Uzun bir maraton sonrası dediğiniz gibi bugün 31 Mart tarihi gelmiş oldu. Huzur ve barış ortamı içerisinde bir seçim çalışması içinde olduk. Ben bu noktada tüm adaylarımıza tek tek teşekkür ediyorum. Sakin ve huzur şehir olarak görmek istediğimiz Bolu’muza yakışır bir seçim süreci atlatmış olduk. Dediğimiz gibi halkımızda gerçekten samimiyetle bu heyecana ortak oldular. Ben bu süreçte emek veren öncelikle bütün teşkilat mensuplarımıza, gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum.

Bugünde yine emniyet mensuplarımızla güvenli bir seçim olsun diye burada sandık görevlilerimizle birlikte emek veriyorlar. Ben devletimizin bu sandık görevlileri ve sandık güvenliğini sağlama noktasında emek veren bütün kamu görevlilerimize de çok teşekkür ediyorum. Seçimlerimiz ilimize, memleketimize hayırlar getirsin. En güzel şekilde yönetme noktasında belediye başkanımızın da tekrar bu seçim sonrası hayırlı bir şekilde görev yapmasını Allah nasip eylesin.

Değerli basın mensuplarımız bu süreç içerisinde bize eşlik ettiniz. Doğru haberin doğru şekilde iletilmesi konusunda gayret ettiniz. Siz basın mensuplarını da bu seçim sürecinde yapmış olduğunuz gayret ve çalışmalar, hem bugün burada yine bulunmanız sebebiyle de ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Eşimle, ailemle beraber bu heyecana ortak olduk. İlimiz, memleketimiz için hayırlı olsun ve en güzel şekilde sonuçlansın. Bolu’muz hizmete kavuşsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Berfin MUTLU