Bitmek bilmeyen bir enerji ve heyecanla seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti Eski İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı ve AK Parti Bolu Eski İl Başkanı ERPA Lojistik Müdürü Ömer Sayın’ı iş yerlerinde ziyaret etti. Demirkol, AK Parti’nin sevilen eski il başkanları ile seçim süreci hakkında istişare etti.

“Seninle Dolu Dolu Bolu” mottosuyla Bolu Belediye Başkanlığı görevine talip olan Demirkol, Bolu Merkez Küçük Sanayi Sitesi Merkez Site Yönetimi Başkanlığı’nda site yönetimi ile bir araya geldi hayırlı işler temennisinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi.  Bolu Merkez Küçük Sanayi Sitesi Merkez Site Yönetiminin sıcak ilgisiyle karşılaşan Demirkol, projelerinden bahsederek sanayi esnafından hizmet belediyeciliğini Bolu’ya getirmek için destek istedi.

Demirkol, gün boyu sürdürdüğü programında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 13. Bölge Müdürü Doruk Erdem Öncebe ve kurum çalışanlarını ziyaret edip desteklerini istedi.

Boluspor antrenman sahasına asılan pankart dikkat çekti Boluspor antrenman sahasına asılan pankart dikkat çekti

AK Parti Bolu Kadın Kolları ve AK Parti üyeleri, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol destek vermek için Demirkol ile birlikte Karacaağaç Mahallesinde ev ziyaretleri yaptılar. Karacaağaç Mahallesinde çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Bolu Kadın Kolları ve AK Parti üyeleri Demirkol’un projelerini anlatıp Demirkol’un seçimi kazanması için mahalle halkından destek talep ettiler.

Haber Merkezi

Editör: Berfin MUTLU