BOLU VİZE YARIŞLARINA KATILIM YÜKSEKTİ BOLU VİZE YARIŞLARINA KATILIM YÜKSEKTİ

HABER: SİNEM ALTUNAY

Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan Büyük Kurultayı’nı gerçekleştirdi. Kurultayda konuşan genel başkan Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yerel seçimlerin son seçimi olduğunu söylemine karşı, “bırakamazsınız” dedi.

Bahçeli, “Geçenlerde basından öğrendiğim kadarıyla cumhurbaşkanımızın bir konuşması sol cenahlarda büyük bir iştah ve tahrip unsuru olarak kabul edilmiştir. Buradan sayın cumhurbaşkanımıza diyorum ki, “ayrılamazsın. Türk milletini yalnız bırakamazsın. Bunun için cumhur ittifakı için yanındayız. Yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz” diye konuştu.

“HİSLERİMİZE TERCÜMAN OLDU”

Bahçeli’nin konuşmasının ardından AK Parti İl Başkanı Suat Güner teşekkür mesajı yayınladı. Güner, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Türk ve İslam Dünyasının lider ülkesi olarak küresel emperyalizme ve yurtiçindeki maşalarına karşı birlikte yürüttüğümüz amansız mücadelede kader ortaklığı yaptığımız

Sn. Devlet Bahçeli'nin, MHP 14. Olağan Büyük Kurultayı'nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan hakkında hislerimize tercüman olan sözlerinden dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyor, saygı ve hürmetlerimizi sunuyorum.”

Editör: Faruk ÇİDEM