Torununun dövdüğü 80 yaşındaki kadın hayatını kaybetti Torununun dövdüğü 80 yaşındaki kadın hayatını kaybetti

Giresunspor karşılaşmasının önemini bilen Boluspor rakibini küçümsemiyor. Ligde yeni bir seri yakalamak için Cuma günü sahadan  3 puanla ayrılmak istiyor.

Boluspor, Çarşamba günü Saat 16:30’da yaptığı çalışma ile hazırlıklarına devam etti. Antrenman öncesi oyuncuları ile saha ortasında mini bir zirve gerçekleştiren Teknik Direktör Yalçın Koşukavak yine uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi.

Deneyimli Teknik Adam futbolcularına şöyle konuştu;  “Maç günümüz çok kısa, Cuma günü oynayacağımız için küçük küçük hatırlatmalar yapıyoruz.”

Koşukavak, “Ligde Giresunspor’un  durumu sizi kesinlikle aldatmasın. Kolay değil, zor bir maç bizi bekliyor. Ligimizde her takım sahaya puan ve puanlar almak için çıkacak. Onun için dikkatli olmamız lazım, ona göre herkes önlemini alsın. Hata lüksümüz yok” dedi.

Futbolcular daha sonra 1 bucuk saat süren bir çalışma yaptı. İlk olarak ısınma ve dar alan oynarken daha sonraki bölümde ise U19 takımı ile taktik çalışması yaptı.

Giresunspor maçı taktiği üzerine yapılan antrenmanda Teknik Direktör Yalçın Koşukavak zaman zaman oyunu durdurup hem A takım oyuncularına hem de U19 oyuncularına uygulamalı çalışmalar yaptırdı. Tempolu geçen taktik antrenmanında kırmızı beyazlı oyuncuların bir hayli hırslı olduğu gözlendi.

Boluspor yarın yapacağı ter antrenmanının ardından maç saatini beklemeye başlayacak.

Editör: Mehmet Ali Atalay