Bolu'da yola savrulan büyükbaş hayvanlar ulaşımı felç etti Bolu'da yola savrulan büyükbaş hayvanlar ulaşımı felç etti

Alpağutbey Mahallesi Zerdali Sokak üzerinde, görkemli bir açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açan ofisin açılışına Eski Bolu AK Parti (AKP) Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili İsmail Akgül, ve birçok seçkin davetli katıldı.

Dua okunmasıyla başlayan tören, Kurdele kesimi ile devam etti. Katılımcıların yoğun ilgi sağladığı açılışta yapılan konuşmaların ardından ofis ziyaretçilere açıldı. 2 girişimci Yunus Emre Şahin ve Ahmet Caner Yağlıoğlu ortaklığında açılan bu yeni gayrimenkul ofisi, müşterilere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.

CENTURY 21. Teras Gayrimenkul sahiplerinden Yunus Emre Şahin açılışla ilgili yaptığı konuşmada, “3 yıldır gayrimenkul sektöründe Düzce ve Bolu’da faaliyet gösterdik. Artık daha kurumsal olup, güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi. Ofisin Genel

Koordinatörü Aynur Tüzün Genel ise açılış konuşmasında şunları söyledi; “Girişimci 2 arkadaşın bir araya gelerek böyle bir ofis açması mutluluk verici. Dünyada 92 ülkede 16 bin 500 ofisi bulunan ve bununla beraber 165 bin profesyonel çalışana sahip en yaygın gayrimenkul şirketidir. Türkiye’de ise şuanda 100 ofis açıldı. Hızlı bir şekilde büyüyoruz. Bolu’da çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” diye söyledi.

Bolu'da büyük açılış: CENTURY 21. Teras Gayrimenkul bundan sonraki süreçte Bolu’da gayrimenkul sektöründe önemli işlere imza atması bekleniliyor.

Kaynak: Köroğlu gazetesi