Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın Zorlu PSM'deki “CMXXIV” adını taşıyan oyununu 16 Nisan'da izleyicisiyle buluştu. Gösteriye katılan Odatv yazarı Uğur Can Biçer, Cem Yılmaz'ın eski sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkındaki açıklamalarını köşesinde yazmıştı.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Cem Yılmaz kör oldu... Serenay Sarıkaya'ya gönderme hikaye çıktı

Gösterinin devamında Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği nafaka hakkında da konuştu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun 2012 yılında başlayan evlilikleri, ne yazık ki yalnızca 20 ay sürmüş ve 2013 yılında sona ermişti. Çiftin boşanması sonrasında mahkemenin verdiği karar gereği, Cem Yılmaz'ın her ay Ahu Yağtu'ya 10 bin dolar nafaka ödemesi belirlenmişti. Ancak yıllar içinde kur farklarının değişmesiyle birlikte, Cem Yılmaz bu miktarın revize edilmesi için mahkemeye başvurdu.

Pandemi döneminde ekonomik koşullardan etkilendiğini belirten Yılmaz, nafaka miktarının 40 bin TL'ye indirilmesini talep etti. Ancak mahkeme, Yılmaz'ın talebini kısmen reddederek, ödenecek miktarı aylık 70 bin TL olarak belirledi. Bu karara itiraz eden Ahu Yağtu, Cem Yılmaz'ın ekonomik olarak zorluk çekmediğini belirterek, istinaf mahkemesine başvuruda bulundu. Yağtu, dilekçesinde Yılmaz'ın geniş mal varlığını kanıt olarak sundu ve mahkeme, Yağtu'nun itirazını haklı buldu. Böylece, Cem Yılmaz'ın aylık nafaka miktarı yeniden 10 bin dolar olarak belirlendi.

MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN PİYANO KONSERİ MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN PİYANO KONSERİ

Bir süre önce Cem Yılmaz, mal varlığına ilişkin haberlerin ortaya çıkmasıyla nafaka konusuyla tekrar gündeme gelmişti. 

İddialara göre, 20 milyon dolarlık bir mal varlığına sahip olduğu söylenen Yılmaz, bu haberlerin oğlu Kemal tarafından annesi Ahu Yağtu'ya gösterilmemesi konusunda esprili bir uyarıda bulunduğunu söyledi. Yılmaz oğlu Kemal’e, ‘‘Annenin haberi yok değil mi? Haberi sakın ona gösterme’ diye uyardım.'’ dediğini açıkladı.

Ünlü komedyen son gösterisinde ise, bu durumu espri konusu yaptığı görüldü. Yılmaz, gösterisinde "Benimki nafaka değil, benimki madafaka" diyerek durumu mizahi şekilde dile getirdi.HABER MERKEZİ