ÖZEL HABER: FARUK ÇİDEM

Olay, 15 Nisan Cumartesi günü Sağlık Mahallesi Mimoza sokakta meydana geldi. İddiaya göre, Yalova’da bir otelde aşçıbaşı olarak çalışan U.G. isimli şahsın Bolu’da bulunan evinin balkonuna merdivenle giren kişilerin olduğunu gören komşuları durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri evin sahibi olan U.G.’ye ulaştı.

Düzce Cumayeri'nde daire icradan satılacak (çoklu satış) Düzce Cumayeri'nde daire icradan satılacak (çoklu satış)

Ekipler, U.G.’den boşanma aşamasında olduğu eşi N.G.’yi arayarak eşyaları kendisinin alıp almadığını sormasını istedi. U.G.’nin reddetmesi üzerine polisin ulaştığı N.G. kişisel eşyalarını almak için eve girdiğini söyledi. Polis ekipleri ise tutanak düzenleyerek olay yerinden ayrıldı.

Olaydan 1 gün sonra evine gelen U.G., balkon kapısının zorlanarak açıldığını ve evdeki eşyaların tamamının götürüldüğünü gördü. Bahçelievler Polis Karakolu’na giden U.G., evindeki eşyaların tamamının eski eşi N.G. ve yanında bulunan 4 erkek tarafından çalındığını belirterek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı evde tespit yapılması ve olay gününe ait kamera kayıtlarının tespit edilmesini isteyerek soruşturma başlattı.