Kylian Mbappe'den Arda Güler'e övgü: "Onda özel bir şey var" Kylian Mbappe'den Arda Güler'e övgü: "Onda özel bir şey var"

HABER MERKEZİ - Bolu’nun yeni hekim kadrolarıyla ilgili AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek,  Sağlık Bakanlığı tarafından 116. Dönem Devlet Yükümlülük Hizmeti çerçevesinde, Bolu’nun sağlık kadrosuna farklı branşlarda 8'i uzman olmak üzere 13 hekimin katılacağı müjdesini verdi. Hekimlerin Bolu'ya atamaları 8 Mayıs'ta gerçekleşecek.

Branş dağılımları belli olan hekimlerin Bolu ve İlçelere atamaları ise şu şekilde olacak;  Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 1 Psikiyatri Uzmanı, İzzet Baysal Devlet Hastanesi 1 Göğüs Cerrahi Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Plastik Cerrahi Uzmanı, Eğitim Araştırma Hastanesi 1 Nüklüer Tıp Uzmanı, Mengen İlçe Devlet Hastanesi 1 İç hastalıkları uzmanı ve 2 Tabip, Mudurnu İlçe Devlet Hastanesi 1 Tabip, Seben Toplum Sağlığı Merkezi 1 Tabip,Yeniçağa İlçe Devlet Hstanesi 1 Tabip, Gerede Devlet Hastanesi 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ile 1 Üroloji Uzmanı 8 Mayıs'ta atanarak Haziran ayı içerisinde görevlerine başlayacak.

Milletvekili Coşkunyürek, hizmet sözünü yerine getirmeye devam edeceklerinin altını çizerek; “Sağlık Bakanlığımız tarafından Bolu'muza 8'i uzman olmak üzere toplamda 13 hekim ataması 8 Mayıs'ta gerçekleşecek. Hem vatandaşlarımızdan hem de sağlık yöneticilerimizden gelen talepler doğrultusunda ilimizin ve ilçelerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca'ya taleplerimizi iletmiştik. Sayın Bakanımızda taleplerimize olumlu karşılık vererek atama sözünü bizlerle paylaştı. 
Bu vesileyle gerçekleşecek atamaların şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hekimlerimize yeni görevlerinde şimdiden başarılar diliyor, Sağlık Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.