Sulama kanalına düşen inek kurtarıldı Sulama kanalına düşen inek kurtarıldı

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Boluspor’un Karaçayır’da bulunan alt yapı tesislerinin soyunma odasında çıkan yangın sonrasında Boluspor’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Çıkan yangında kimsenin zarar görmemesinin sevindirici olduğunu belirten AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, yangın hasarının giderilmesi için kulübe gereken desteği vereceklerini belirtti.

Yaşanan bu üzücü olay sonrasında moral vermek isteyen Demirkol, 25 bin 14 kişilik yeni stadyum projesini açıklamak üzere Gençlik ve Spor Bakanının Bolu’ya geleceğini söyledi.  Demirkol, “25 bin 14 kişilik modern ve çok amaçlı bir stadyum inşa edilerek, şehrimizin spor altyapısını güçlendirilecektir. Boluspor’umuzun şanlı tarihine yakışacak bu stadyum, ulusal ve uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak ve şehrimizin spor kültürünü canlandıracaktır. Ayrıca, konserler ve kültürel etkinlikler için de kullanılabilecektir. Stadyumumuz, en son teknolojiyle donatılacak ve taraftarların rahat, güvenli bir şekilde maç izlemelerini sağlanacaktır. Engelli vatandaşlarımızın erişimine uygun tasarlanacak stadyum, genç sporcularımızın eğitim ve gelişimine katkıda bulunacak tesislerle donatılacak, bu proje şehrimizin spor hayatına büyük bir dinamizm katacak ve gençlerimizi spora teşvik edecektir.” dedi.

Editör: Mehmet Ali Atalay