Atalay Babacan ile üç yıllık sözleşme imzalandı

28 Haziran 2000 Denizli doğumlu olan Atalay Babacan, futbola Denizlispor altyapısında başladı. 2015 yılında Galatasaray altyapısına transfer olan Babacan, 8 Ekim 2018 tarihinde Galatasaray’la 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı. Kariyerinde 80 resmi maça çıkan Babacan, aynı zamanda Adanaspor, Ümraniyespor ve Sarıyer’de kiralık olarak forma giydi.

İdrissa Camara ile anlaşmaya varıldı

 Sergen Yalçın, Süper Lig’e geri dönüyor! Yeni takımı şaşırtacak  Sergen Yalçın, Süper Lig’e geri dönüyor! Yeni takımı şaşırtacak

Transferde ligi bilen oyuncular üzerine odaklanan Boluspor, geçtiğimiz sezon Ümraniyespor’da şampiyonluk yaşayan Senegalli sol kanat oyuncusu Idrissa Camara ile anlaşmaya vardı.

Boluspor, 1.Lig de Ümraniyespor ile şampiyonluk yaşayan 25 yaşındaki Idrissa Camara ile anlaşmaya vardı. Ümraniyespor’da 50 karşılaşmaya çıkan Senegalli oyuncu şampiyonlukta 9 gole katkı yapmıştı.

Transfer çalışmalarında özellikle yabancı isimlerde ligi bilen oyuncular üzerine odaklanan transfer komitesi teknik direktör Turgay Altay’ın raporu doğrultusunda kadro kalitesini yükseltiyor.

HABER: İlhan DURAK