HABER: SİNEM ALTUNAY - FAHRİ GÜNDÜZ

Her hafta kamuoyuna açıkladığımız verilere devam ediyoruz. Boluspor Play OFF yolunda hedefine emin adımlarla giderken Ligin güçlü ekiplerinden biri olan Bodrum FK takımı ile başa baş bir koşu mesafesini ortaya çıkardı.

Deniz seviyesinde oynayan temsilcimiz Boluspor deplasmanda 102 kilometre 346 metre koşarak 1 puanı hanesine yazdırdı.

Geldiği günden beri hem takım oyununda katkısı ile ham skor üreterek 4 gole imza atan Takım halinde topla mesafede Dniel Avramovski 12 kilometre 200 metre koşarak her hafta olduğu gibi listenin başında yer aldı.

Bu hafta ilk defa Teknik Direktör Yalçın Koşukavak’dan ilk 11’de forma şansı alan gurbetçi oyuncu İshak Karaoğul 10 kilometre 940 metre ile sıralamada yer aldı. Orta sahanın bir diğer tecrübeli futbolcusu Oğuz Kağan 10 kilometre 182 metre koşarak koşu mesafesinde ilk üçe giren oyuncular oldular.

Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma” Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma”

Yükse şiddetli mesafede Dniel Avramovski 1 kilometre 415 metre , İshak Karaoğul 974 metre, Ercan Coşkun 853 metre koşan oyuncularımız oldular.

Sprint mesafesinde ise Daniel Avramovski 464 Onur Ulaş 245 İshak Karaoğul 230 metre koştular.

Süratli koşu sprint’de ise Daniel Avramovski 100, İshak Karaoğul 78, Ercan Coşkun 64 metre ile bu haftanın oyuncuları oldular.

Editör: Faruk ÇİDEM