Boluspor Trendyol 1'inci Lig'de yoluna galibiyetle devam ediyor. Lig'de var olmak için zorlu ve yorucu bir deplasmana giden temsilcimiz 3 puanı 90 dakika sonunda hanesine yazdırmayı başarmıştı.  
Kırmızı Beyazlı ekibimiz de zorlu maçta  sahada mücadele eden oyuncuların fiziksel verileri belli oldu. Devre arasında kadroya katılan 3 oyuncu tüm verilerde listeye girmeyi başardı.

Şanlıurfaspor karşısında  koşu mesafesinde ilk sırada Daniel Avramovski listenin başında yer aldı. Makedon futbolcu 11.899 topla mesafe yaparak geçtiğimiz hafta gibi ilk sırayı bırakmazken, Daniel Avramovski’ yi takip eden oyuncu ise 11.342 ile yeni transfer Diarrassouba oldu. Bir diğer yeni transferi Azerbaycanlı oyuncu Vusal Isgardarli 11.108 metre ile ilk 3 sırada yer aldı. 

Boluspor’ un zorlu deplasman karşılaşmasında diğer veriler ise şu şekilde devam etti; Yüksek şiddetli mesafe olarak  Vusal Isgardarli 1418 mesafe ile ilk sırayı alırken, yine yeni transfer Tunahan Çiçek 1350, Daniel Avramovski ise 1122 ile listeye giren oyunculardı.

“Herkesin kulağı bende olsun!” “Herkesin kulağı bende olsun!”

Karşılaşmada süratli koşu ve sprint sayısında ise ; Tunahan  Çiçek 99, Vusal Isgardarli  98, Daniel Avramovski 82 ile sprint atan oyuncular olarak haftanın verilerine giren oyuncular oldu.

Editör: Mehmet Ali Atalay